Jakość Złączki wysokociśnieniowe do rurociągów API 6A do operacji cementowania i szczelinowania fabryka
<
Jakość Złączki wysokociśnieniowe do rurociągów API 6A do operacji cementowania i szczelinowania fabryka
Jakość Złączki wysokociśnieniowe do rurociągów API 6A do operacji cementowania i szczelinowania fabryka
Jakość Złączki wysokociśnieniowe do rurociągów API 6A do operacji cementowania i szczelinowania fabryka
>

Złączki wysokociśnieniowe do rurociągów API 6A do operacji cementowania i szczelinowania

Nazwa marki: Factory-owned Brand
Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: API, ASEM, etc.
Minimalna ilość zamówienia: zależy od produktów

Szczegóły produktu


Rozmiar nominalny: 2″, 3″, 4″ Wskaźniki ciśnienia: 3000–20 000 psi
Temperatura pracy: -29 ° C do +121 ° C. Klasy materiałowe: AA, BB, CC, DD, EE, FF, GG
Połączenia końcowe: Złączka (złączka młotkowa), spawana, kołnierzowa Standardy rys: Ryc. 602, 1002, 1502, 2002
Podkreślić

Złączki wysokociśnieniowe do szczelinowania

,

Złączki wysokociśnieniowe do cementowania

,

Komponenty rurociągów API 6A

Opis produktu

Przegląd produktu

Integralne elementy podwyższonego ciśnienia i elementy spawane są niezbędnymi elementami linii przepływowych stosowanymi w cementingu studni naftowych i gazowych, szczeleniu hydraulicznym, badaniu studni,i inne operacje powierzchniowe pod wysokim ciśnieniemŚrodki te łączą różne elementy sprzętu: pompy, zbiorniki, węże i układy rurociągowe w kompletny, bezciekły przepływ, zdolny do bezpiecznego przenoszenia osadów ścierających, kwasów,i innych płynów służbowych do odwiertów w ekstremalnych ciśnieniach.

W odróżnieniu od konwencjonalnych przędzanych lub wytworzonych łączników rur,elementy integracyjnewykute z jednego kawałka stali stopowej o wysokiej wytrzymałości-Ta konstrukcja jednoczęściowa eliminuje zwojowe szwy i potencjalne słabe punkty, drastycznie zmniejszając ryzyko wycieków nawet pod ogromnym obciążeniem-.Pozostałe części i akcesoria, natomiast, charakteryzują się połączenia końcowe, które są spawane bezpośrednio do rury lub przepływu.

Wszystkie nasze armatury są projektowane, produkowane i testowane zgodnie zSpec 6A¥międzynarodowa norma regulująca sprzęt do wierzchołków studni i choinek.NACE MR0175/ISO 15156dla środowisk H2S.

Rodzaje produktów ️ Pełna gama komponentów przewodów przepływowych

Oferujemy kompleksowy asortyment elementów integracyjnych i spawanych, aby spełnić wszystkie wymagania konfiguracji linii przepływowej:

Rodzaj wyposażenia

Opis

Funkcja podstawowa

Wyes (typy Y)

Wyroby z tworzyw sztucznych

Złączenia lub rozbicia przepływają pod kątem 45°, zmniejszając turbulencje i spadek ciśnienia w porównaniu ze standardowymi teesami-

Ells / Łokcie

Ośrodki pod kątem 90° lub 45°

Zmiany kierunku przepływu w układzie rurowym

Tees

Wyroby z włókien mechanicznych

Odgałęzia jeden rurociąg na dwa, utrzymując efektywny przepływ

Krzyże

Wyroby z włókien

Łączy cztery rurociągi w jednym punkcie połączenia

Powierzchnie

Wyposażenie w boczne gniazda

Zapewnia połączenie gałęzi z głównego przepływu

Ogony rybne (czterostronne bokówki)

Wielopłaszczyzna boczna

Oferuje dodatkowe połączenia odgałęzieniowe dla złożonych systemów różnorodnych

Wszystkie wyposażenie jest dostępne wwielkości nominalnych od 2′′ do 4′′, zo nominalnym ciśnieniu roboczym od 3000 psi do 20,000 psi (21 MPa do 140 MPa)Połączenia końcowe:Związek kończy się(stylu łączenia młotów) do szybkiego, bez narzędzi połączenia-,końcówki spawanezgodnie ze specyfikacjami API 6A, orazzłącza z kołnierzem-.

Kluczowe cechy Zbudowane do ekstremalnych warunków na polach naftowych

1. Sforsowanie stali stopowej o wysokiej wytrzymałości

Wszystkie elementy integracyjne są kuwane ze stali stopowej o wysokiej wytrzymałości. Proces kucia wyrównuje strukturę ziarna metalu, co daje lepsze właściwości mechanicznelepsza odporność na uderzenia, oraz lepsza trwałość w porównaniu z odlewanymi lub wytworzonymi alternatywami-.

2Zaawansowana obróbka cieplna

Każde urządzenie poddawane jest zaawansowanej obróbce cieplnej (gaszenie i hartowanie) w celu optymalizacji twardości, wytrzymałości i nośności.Proces ten zapewnia, że osprzęt może wytrzymać ekstremalne ciśnienie, cykliczne obciążenie i cykle termiczne typowe dla operacji szczelinowania hydraulicznego i cementu-.

3. Wytrzymałe na erozję powierzchnie wewnętrzne

Ściany wewnętrzne podatne na erozję przez szlifowanie szlifowe, takie jak płynne surowce z piaskiem frakcyjnym i szlifowanie cementem, są specjalnie wzmocnione w celu wydłużenia żywotności.Wewnętrzne otwory są rozszczepione, aby uniknąć koncentracji napięć.

4. Zgodność z API 6A i identyfikowalność materiałów

Wszystkie urządzenia spełniają wymaganiaSpec 6A(ostatnie wydanie), z pełną identyfikowalnością materiałów i kompleksową dokumentacją jakościową.AA, BB, CC, DD, EE, FF i HHPoziomy specyfikacji produktu (PSL) wahają się odPSL 1 do PSL 4.

5Szeroki zakres temperatury

Nasze armatury są przeznaczone do pracy w ekstremalnych temperaturach:

Klasa PU:-29°C do +121°C (-20°F do +250°F)

Klasa LU:-46°C do +121°C (-50°F do +250°F)

6. Wymienne końce Unii

Oświetlenie z końcówkami złączonymi jest zaprojektowane tak, aby mogło być wymieniane ze standardowymi w przemyśle złączami hamulcowymi, w tymFig. 602, Fig. 1002, Fig. 1502 i Fig. 2002Zapewnia to kompatybilność z istniejącym sprzętem od głównych producentów.

7- Zdolność obsługi

W przypadku studni zawierających siarczan wodoru (H2S) można wyprodukować osprzęt, który spełnia wymagania określone w załączniku I.NACE MR0175/ISO 15156wymogów, przy odpowiednim doborze materiału i kontroli twardości w celu zapobiegania pękaniu pod wpływem siarki.

Wyroby zestawione z walcowanymi armaturami

Cechy

Wyposażenie integracyjne

Pozostałe elementy

Budowa

Pozostałe, z żeliwa lub stali nierdzewnej

Złącza końcowe spawane do rury

Siła

Brak szwów i złączy spawalniczych ∆maksymalna wytrzymałość

Złącza spawane mogą być potencjalnymi słabymi punktami

Ryzyko wycieku

Minimiznieprzydatne do spawania szwy

Wymaga odpowiedniej procedury spawania i kontroli

Koszty

Wyższe koszty początkowe-

Więcej ekonomicznie

Wnioski

Krytyczne operacje wysokiego ciśnienia z dużym cyklem

Wykorzystanie ogólne, zastosowania niskiego ciśnienia

Wymienność

Całkowicie wymienne ze związkami w stylu Weco

Zależy od konfiguracji końca spawania

Zestawy integracyjne są preferowanym wyborem w przypadku krytycznych zastosowań wysokiego ciśnienia, w których najważniejsze są bezpieczeństwo i niezawodność.Wyroby spawane stanowią opłacalną alternatywę dla mniej wymagających warunków eksploatacji.

Zastosowania Gdzie wykorzystywane są nasze wyposażenie

Nasze złącza wysokiego ciśnienia i spawane są niezbędnymi elementami w szerokim zakresie operacji na polach naftowych:

Wyroby do szczelinowania– Connecting frac pumps, blender, and wellhead in high-pressure fracturing spreads

Systemy cementowania– Routing cement slurries from the cementing unit to the wellhead

Linie duszące i zabijająceZapewnienie ścieżek przepływu dla operacji kontroli studni

Badanie studni– Temporary flowlines for production testing

Zabiegi kwasujące️ Obsługa żrących roztworów kwasowych

Systemy cyrkulacji płynów wiertniczychWspieranie przepływu błota podczas wiercenia

Zestawy linii produkcyjnych️ Stałe systemy rur powierzchniowych

Specyfikacje techniczne  Szybkie odniesienie

Parametry

Specyfikacja

Standardy projektowania

Specyfikacja API 6A (ostatnie wydanie)

Surowa obsługa

NACE MR0175 / ISO 15156

Wielkość nominalna

Dwa, trzy, cztery.

Wskaźniki ciśnienia

3,000 ¥ 20,000 psi (21 ¥ 140 MPa)

Klasa temperatury

PU (-29°C do +121°C) / LU (-46°C do +121°C)

Klasy materiałów

AA, BB, CC, DD, EE, FF, HH

Poziomy PSL

PSL 1, 2, 3, 4

Zakończenie połączeń

Włókna z włókna włókienniczego

Standardy fig

Fig. 602, 1002, 1502, 2002

Dlaczego wybrać nasze armatury pod ciśnieniem?

Certyfikat API 6A Pełna zgodność z najnowszą wersją API Spec 6A

Materiały wysokiej jakości¢ Sforsowanie ze stali stopowej o wysokiej wytrzymałości z pełną identyfikowalnością

Zaawansowana obróbka cieplnaOptimumzd właściwości mechaniczne dla długiej żywotności

Szeroki zakres ciśnienia¥ 3000 psi do 20000 psi dla każdego zastosowania

Pełna gama produktów– Wyes, ells, elbows, tees, crosses, laterals, and fishtails

Wielokrotne połączenia końcowe– Union, welded, or flanged to match your equipment

Zdolność do obsługi kwaśnej️ zgodne z NACE MR0175 dla środowisk H2S

Produkcja na zamówienie️ Specjalne rozmiary, konfiguracje i materiały dostępne na żądanie

Pełna dokumentacjaRaporty z badań w fabryce, raporty NDE i certyfikacja zgodności API włączone do każdej przesyłki

Skontaktuj się z namiZapewniamy odpowiedni rozmiar, ciśnienie, połączenie końcowe,i klasa materiału dla konkretnej aplikacji z pełną zgodnością z API 6A, NACE MR0175 zdolność obsługi kwaśnych produktów w razie potrzeby oraz terminowa dostawa.

Najważniejsze cechy produktu

Złączki integralne i spawane pod wysokim ciśnieniem (wyes, łokcie, trójniki, krzyżaki, boczne, rybie ogony) do cementowania, szczelinowania i testowania odwiertów. Rozmiary 2″–4″, ciśnienie 3 000–20 000 psi. Kute ze stali stopowej o wysokiej wytrzymałości, poddane obróbce cieplnej, posiadające certyfikat API 6A. Końcówki łączące lub spawane.

ZAŁĄCZONE PRODUKTY
Jakość KTZ600S Pumpy tłocznicze     600HP Wysokiej Prędkości Triplex Pumpy do obsługi studni fabryka

KTZ600S Pumpy tłocznicze 600HP Wysokiej Prędkości Triplex Pumpy do obsługi studni

Product Overview The KTZ600S Plunger Pump is a high-speed, 600 HP (447 kW) reciprocating plunger pump engineered for demanding well service operations. With a maximum stroke rate of 450 RPM, it delivers exceptional flow rates in a compact, lightweight package. This pump is a key component in modern ...

Jakość KQZ1000L Pumpy tłocznicze Pumpy pięciokrotne 1000 KM do obsługi studni pod wysokim ciśnieniem fabryka

KQZ1000L Pumpy tłocznicze Pumpy pięciokrotne 1000 KM do obsługi studni pod wysokim ciśnieniem

Product Overview The KQZ1000L Plunger Pump is a high-power, 1000 HP (746 kW) quintuplex reciprocating plunger pump engineered for the most demanding well service operations. With a maximum stroke rate of 450 RPM and a robust connecting rod load of 100,000 lbs (445 kN), it delivers exceptional flow ...

Jakość KTZ2250 Pumpy tłokowe Pumpy wysokiego ciśnienia o mocy 2250 KM do szczelinowania i cementu fabryka

KTZ2250 Pumpy tłokowe Pumpy wysokiego ciśnienia o mocy 2250 KM do szczelinowania i cementu

Product Overview The KTZ2250 Plunger Pump is a heavy-duty, 2250 HP (1,679 kW) reciprocating plunger pump engineered for the most demanding high-pressure well service operations. With a maximum stroke rate of 330 RPM and an exceptional connecting rod load of 238,570 lbs (1,061,212 N), it delivers the ...

Jakość Pompa Plungerowa KQZ2500 – Pięciotłokowa Pompa o Mocy 2500KM do Frakcjonowania i Cementowania pod Wysokim Ciśnieniem fabryka

Pompa Plungerowa KQZ2500 – Pięciotłokowa Pompa o Mocy 2500KM do Frakcjonowania i Cementowania pod Wysokim Ciśnieniem

KQZ2500 Plunger Pump – 2500HP Quintuplex Pump for High-Pressure Fracturing & Cementing Product Overview The KQZ2500 Plunger Pump is a heavy-duty, 2500 HP (1865 kW) quintuplex reciprocating plunger pump engineered for the most demanding high-pressure well service operations. With a maximum stroke ...

Poproś o wycenę

Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Możesz przesłać do 5 plików, a każdy z nich może mieć maksymalnie 10 MB.